Główna Księgarnia Naukowa


Współpraca którą prowadzi księgarnia z Główną Księgarnią Naukową w Krakowie oraz największymi dystrybutorami hurtowymi w Polsce, powoduje że w 100% przypadków zamawiana przez klienta książka dostępna jest już na dzień kolejny. Termin realizacji zamówienia jest zależny od rodzaju płatności i rodzaju przesyłki, a pora uzyskania od przewoźnika. Kooperujemy z najlepszymi, stąd terminy te nie przekraczają zazwyczaj 3 dni.

Księgarnia współdziała z największymi i najlepszymi wydawnictwami, dzięki czemu realna jest oferta ogromnego wyboru książek akademickich jak również popularnonaukowych. Oferta księgarni obejmuje także literaturę piękną zarówno polską i obcojęzyczną, a oprócz tego książki o sztuce, albumy, wydawnictwa multimedialne i e-czytniki. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Oferta jaką wystawia księgarnia zawiera bardzo dobrze zaopatrzony dział czasopism polskich i obcojęzycznych. Poruszają one tematy związane z najbardziej unikalnym gatunkiem hobby, np. wędkarstwo, modelarstwo, robótki ręczne, numizmatyka, szycie, gotowanie i wiele innych. Księgarnia ma swoich nabywców pośród wielu bibliotek w miastach, wsiach, uczelnianych, instytutach naukowych i ministerstwach.

To czym może się szczycić nasza księgarnia to planowanie rożnego rodzaju imprez. Są to zwykle wieczorki literatury, które promują czytanie książek przez dzieci, młodzież i dorosłych, a również zebrania rodziców z małymi dziećmi, w trakcie których czytają im książki. Przyczynia się to do podnoszenia świadomości, zgłębiania horyzontów a także wyobraźni.

Księgarnia to przedsiębiorstwo zajmująca się sprzedażą książek, podręczników, czasopism, opracowań i wszystkim tym co powiązane jest z literaturą. Książki sprzedawane są w punkcie sprzedaży, bądź też drogą internetową za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej. Płatność dokonywana za zakupy może być realizowana poprzez zapłatę gotówką jak i kartą, czy przelewem.

Księgarnia internetowa to pionierska forma zakupów książek przez Internet. Jest to bezsprzecznie duże uproszczenie dla miłośników dobrej książki, którzy w przerwie pomiędzy kolejnym rozdziałem mogą przejrzeć ofertę księgarni i zakupić następną pozycje. Zakupy książek przez globalną sieć w naszej księgarni umożliwiają na zestawienie cen z konkurencją, jak również zapoznanie się z całą ofertą.

Podobne artykuły


Kredyty nasze kredyty

Kredyty nasze kredyty

Kto zaciąga w czasach dzisiejszych kredyty? Przeważnie są to osoby, które muszą cokolwiek na ...
Korzyści wynikające z rozwoju agroturystyki

Korzyści wynikające z rozwoju agroturystyki

Okoliczności sprzyjające rozwojowi agroturystyki w Polsce są konkurencyjne ceny ośrodków wypo...
Jak oskubać młodzika na ubezpieczenia OC

Jak oskubać młodzika na ubezpieczenia OC

Świeżo upieczeni kierowcy, szczególnie ci statystycznie między 17 a 30 rokiem życia, mają pec...

Partnerzy


Sposób na udany żurek?

Sposób na udany żurek?

Miasteczko turystyczne w Beskidzie

Miasteczko turystyczne w Beskidzie

Ubezpieczenia OC dla transportowych przewoźników

Ubezpieczenia OC dla transportowych przewoźników

Epidemia otyłości w Polsce i na świecie

Epidemia otyłości w Polsce i na świecie